
Депутатите заформиха опашка на втория етаж на бившия партиен дом, докато чакаха да им раздадат новите карти за гласуване вчера. "Не мога да ви кажа колко точно струват", обясни за "Стандарт" главният секретар на парламента Иван Славчов. Той допълни, че засега са направени само 240 карти с чипове за влизане в парламента и за гласуване в пленарна зала. Те са само за депутатите. Все още не са готови тези за администрацията, социолозите и журналистите.
Депутатите получаваха лично новите си чипове за влизане в парламента. Бяха им раздадени и ключовете за кабинети в сградата на стария партиен дом, както и служебни лаптопи. Междувременно депутатите от провинцията започнаха да ремонтират ведомствените си апартаменти в кварталите "Мотописта", "Редута", "Изток".
Милена Минчева ......................




0 коментара:
Публикуване на коментар