Депутати на опашка за карти и лаптопи


Депутатите заформиха опашка на втория етаж на бившия партиен дом, докато чакаха да им раздадат новите карти за гласуване вчера. "Не мога да ви кажа колко точно струват", обясни за "Стандарт" главният секретар на парламента Иван Славчов. Той допълни, че засега са направени само 240 карти с чипове за влизане в парламента и за гласуване в пленарна зала. Те са само за депутатите. Все още не са готови тези за администрацията, социолозите и журналистите.

Депутатите получаваха лично новите си чипове за влизане в парламента. Бяха им раздадени и ключовете за кабинети в сградата на стария партиен дом, както и служебни лаптопи. Междувременно депутатите от провинцията започнаха да ремонтират ведомствените си апартаменти в кварталите "Мотописта", "Редута", "Изток".
Милена Минчева ......................

Novinite24 Headline Animator

В БЛОГА СА ИЗПОЛЗВАНИ МАТЕРИАЛИ ОТ БЪЛГАРСКИ И СВЕТОВНИ ИНФОРМАЦИОННИ АГЕНЦИИ И САЙТОВЕ.NOVINITE24 НЕ НОСИ ОТГОВОРНОСТ ЗА СЪДЪРЖАНИЕТО НА КОЙТО И ДА Е САЙТ ДОСТИГНАТ ЧРЕЗ ВЪНШНИ ЛИНКОВЕ ОТ NOVINITE24. ИЗТОЧНИЦИ:

БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ , WWW.BNR.BG , DARIKNEWS.BG, BGNES.COM,ACTUALNO.COM, BTA.BG, PODLUPA.BG,DW, RAZKRITIA.COM, КЛЮКИ.БГ И ДРУГИ СВОБОДНИ ИЗТОЧНИЦИ.